Uyanış: Büyük Selçuklu 22. Bölüm🏹

22 фев 2021
3 396 216 Просмотров

Uyanış: Büyük Selçuklu 22. Bölüm Özet:
Tekiş‘in saraya gelmesiyle başlayan gizli veliaht meselesi; sarayda en çok yıllardır gönlü ana hasretiyle yanan Tapar’ın ilgisini çekmişti. Tapar bunun üzerine Başulu’nun mezarını açtırmak için bir askerini görevlendirmişti. Tapar’ın askeri Başulu’nun mezarını açamadan engellenmişti. Bu hadise Nizamülmülk tarafından Melikşah’a söylenmiş, Melikşah ile Tapar bu konu üzerinden tartışmışlar ve Melikşah, Tapar’a tokat atarak ordu pazarı imalathanesinden ayrılmıştı.
Tüm bunlar yaşanırken Tapar’ın Başulu’nun mezarını açtırmaya kalkması ve bu yüzden Melikşah ile tartışmasını haber alacak olan Terken; baba ile oğulun arasını açmaya bile muktedir olan bu tehlikeli sırrı öğrenmek için harekete geçecek midir?
Melikşah’ın ordu pazarından ayrıldığı haberini alan Markus oraya bir baskın düzenlemişti. Markus’un baskını neticesinde ağır yaralanan Tapar ölecek midir? Oğluyla son konuşması çok sert geçen ve ona tokat atan Melikşah’ın içi vicdan azabıyla dolacaktır. Kalbini intikam ateşi bürüyen Melikşah, Markus’tan intikamını alabilecek midir?
Öte yandan sarayda saçtığı fitne tohumları neticesinde birçok elim hadisenin olmasına sebep olan Tekiş, Melikşah tarafından saraydan kovulacaktır. Otağını Isfahan yakınlarına kuran Tekiş‘in amacı Melikşah’ı tahttan indirmektir. Bu nihai hedefine ulaşmak için hangi kirli yolları deneyecektir? Melikşah ile Tekiş‘i birbirine düşürüp Selçuklu’yı zayıflatmak isteyen İzakyos, bu emeline ulaşabilecek midir?
Tüm bunların yanı sıra Faysal, Şelemzar’da İlteber’den alacaklı olan tüccarları galeyana getirmeyi başarmış ve yüreğinde taze bir baba acısıyla kavrulan Turna’yı köşeye sıkıştırmaya çabalamış fakat başarısız olmuştu. Vazgeçmeyen Faysal, Sencer’in Şelemzar’daki ağırlığını göstererek Erbatur’u isyan etmesi için kışkırtmıştı. Sencer, Erbatur’u cezalandırıp Şelemzar’da asayişi sağlamıştı. Faysal ile Sabbah’ın yeni planı ne olacaktır?
#UyanışBüyükSelçuklu her pazartesi TRT 1’de!

--------------------
Uyanış: Büyük Selçuklu Sosyal Medya Hesapları:
Resmi Facebook Sayfası: facebook.com/uyanisbuyukselcuklu
Resmi Twitter Sayfası: twitter.com/UyanisSelcuklu/
Resmi Instagram Sayfası: instagram.com/uyanisbuyukselcuklu
--------------------
TRT 1 Sosyal Medya Hesapları:
Resmi Facebook Sayfası: facebook.com/TRT1/
Resmi Twitter Sayfası: twitter.com/trt1/
Resmi Instagram Sayfası: instagram.com/trt1/

Комментарии
 • 23. Bölüm neden yayınlanmadı TV si olmayan biri nasıl izleye bilir diziyi bir hafta dır bekliyoruz artık tam bölümü yükleyin

  Batuhan İlhanBatuhan İlhan10 часов назад
 • Neden yaaa neden kilichlar kan olmuyor?????????

  Сердар ГутлыСердар Гутлы10 часов назад
  • En buyuk HATA

   Сердар ГутлыСердар Гутлы10 часов назад
 • Birbirlerine bağırmadan fln çok güzel laf sokuyorlar bayılıyorum bunaa

  Zeren KayaZeren Kaya11 часов назад
 • Gök yüzüne erişemeyen yer yüzüne hakim olamaz

  Ömer FarukÖmer Faruk12 часов назад
 • Neden 23 Bölüm çıkmıyor

  FalimFalim12 часов назад
 • Şu Bölümleri İzlediğimiz Gibi 23. Bölümü Neden İzleyemiyoruz

  Halitsuat AldabakHalitsuat Aldabak12 часов назад
 • Yeni bölümleri neden yüklemiyorsunuz sosyal medya dijital çağda kimden neyi saklıyorsunuz? Siz buraya yüklemeyince başka hesaplardan sitelerden izliyoruz..kendiniz kazanacağınıza başkaları kazanıyo

  Mahmut SAYILIMahmut SAYILI14 часов назад
 • Niye kilcarslani göstermezlerki?

  colchicum diamondcolchicum diamond16 часов назад
 • Hınç ile öfke lafını bir daha sonda söylemeyin yoksa dövülürsünüz

  Mehmet EmirMehmet Emir16 часов назад
 • 23 bölüm nerde ????

  yağmur furkanyağmur furkan18 часов назад
 • nerde 23. bölüm... sahiden neden bu ülke izleyicileri için engeli kaldır mıyorsunuz?! tamam bu ülke seyircileri için youtube kanalınızda bir kaç gün sonradan engeli kaldırmanızı anlarım, malum rating derdi ağır basar milleti tvlere kanalize etmek gibi bir modunuz var ama üzerinden tam bir hafta geçmiş..ülke dışı ilk günden beridir izleyebiliyordu..hoş olmamış bu.. bu yakışık kalır mı.?!. gerçekten bu insafa sığar mı?! yapmayın böyle.. hoş değil. hiç hoş değil.

  KaraHanKaraHan18 часов назад
 • Ayasofya Camii ve 54 müze İsrail destekçisi firmaya emanet edildi İçinde Ayasofya Camii'nin de bulunduğu 54 müze İsrail destekçisi firmaya emanet edildi. Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü (DÖSİMM) tarafından Müze ve Örenyerlerinde bilet ve bilet ürünlerinin tasarımı geliştirilmesi ve satış kanallarının yönetimine ilişkin kiralama ihalesi 1 Mart 2018 Perşembe günü gerçekleşmişti. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Müze ve Örenyerlerinden Topkapı Sarayı, Ayasofya, Topkapı Sarayı Harem Dairesi, İstanbul Arkeoloji, Türk ve İslam Eserleri, Pamukkale, Efes ve Göreme gibi Müze ve Örenyerlerinin de içinde bulunduğu 54 Müze ve Örenyeri için yapılan ihaleye 2 firma katılmıştı. Kanal 7’nin de bünyesinde bulunduğu Beyaz Holding’in Etkin Eğitim firması ve İsviçre kökenli Sicpa Turkey firması gerekli yeterlilikleri sağlayarak açık artırmaya katılma hakkı kazanmıştı. 9 YIL BOYUNCA İŞLETECEK O dönem yapılan açık artırma neticesinde en yüksek teklifi (3.907.000.000,00 TL) veren Sicpa Turkey firması ihaleyi kazanmıştı ve 9 yıl boyunca Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan Müze ve Örenyerleri gişelerini işletme hakkını kazanmış oldu. Etkin Eğitim firması da vermiş olduğu 3.860.000.000,00 TL teklifle az farkla ikinci olmuştu. KUTSAL EMANETLERDEN DE SORUMLU OLACAK Söz konusu şirket Topkapı Sarayı içinde bulunan Kutsal Emanetler bölümünün de sorumluluğunu üstlenecek. SİYONİZM DESTEKÇİSİ! İhaleye katılan üç firmadan biri olan Sicpa, 1927'de Maurice Amon tarafından İsviçre'de kurulmuş Siyonizm destekçisi bir işletme olarak tanınıyor. Sitesinde yer alan bilgiye göre yüzden fazla ülkenin paraları ile bilet, çek, pasaport, kimlik kartı gibi değerli evraklarının güvenlik uygulamasını yürüten ve Türk Lirasının güvenlik hizmetlerini de yapan firmanın, aynı zamanda en büyük Yahudi finansörlerinden olduğu belirtildi. İHALE BU FİRMAYA VERİLİR Mİ? Sitesinde “Türkiye ve Brezilya, güvenli bir ürün tanımlama, izlenebilirlik ve vergi mutabakat sistemini uygulayan ilk ülkelerdi” ifadelerine yer veren Sicpa firmasının ortağı ve yöneticisi Philippe Amon'un, Siyonist JN1 adlı haber kanalı, Yahudi Dünyası Konferansı (Jewish World Conference) ile Kudüs'te Müslümanların mukaddeslerini çiğneyen işgalci İsrail'in önemli kurumlarından Siyonist Herzilya'nın da finansal destekçilerinden biri olduğu iddia edildi.

  NL 58NL 5818 часов назад
 • 23. bölümü hala yayınlamadınız Diriliş gibi yapmazsınız İNŞAALLAH Halkın kanalı biliyoruz TRT'yi 23. bölümün yayınlanmasını bekliyoruz

  YolumuzOsmanliYolumuzOsmanli19 часов назад
 • 23.bölüm nerde???????

  AHMET KÜÇÜKAHMET KÜÇÜK20 часов назад
 • 23. bölüm neden yok?

  Necip AkbaşNecip Akbaş21 час назад
 • Hasan sabbah nerde yaw

  Her Şey Çok Guzel OlacakHer Şey Çok Guzel Olacak21 час назад
 • Lutfen benide takip edermisiniz arkadaslar 💫

  UMUT MEDİNE TubeUMUT MEDİNE Tube23 часа назад
 • 23.bölüm neden yok RUworld da ülkede izlenime sunulmadı diyor

  Hasan TimurHasan TimurДень назад
 • OGUZ HAN, SELJUKLY, TOGRUL ÇAGRYL BEG, ALP ARSLAN, MÄLIK ŞAH, SOLTAN SANJAR AGTYKLARY ATA WATAN TÜRKMENISTAN OGUZ TOPRAKLARY TÜRKMEN DIÝARYNDAN ASSALAMMUALEIKUM GARDAŞLARYMYZA TURAN ILLERINE 🤘🇹🇲🇹🇷🇦🇿🇰🇬🇺🇿🇰🇿🤘HEMME TÜRK DÖWLETLERI TÄK MILLET BIR DÖWLET 🐺

  ATA WATANATA WATANДень назад
 • 23. bölümü atın da

  Şükrü TemtekŞükrü TemtekДень назад
 • Terken altun cok sinsi onu hic sevemedim yau kadin zehirli mantar gibi hertaraftan ciki ciki veriyor

  Кибош КенанКибош КенанДень назад
 • melik şah da hakkını veriyo fazlasıyla rolünün

  Murat YildirimMurat YildirimДень назад
 • 23. BÖLÜMÜ paylaşır mısınız ? Yeni bölüm çıkacak neredeyse

  Serdar HızarcıSerdar HızarcıДень назад
 • MaşaAllah Barekallah sübhanallah Allahüekber Allahüekber 👌👌👌

  wolf wolfwolf wolfДень назад
 • MaşaAllah Barekallah sübhanallah Allahüekber Allahüekber

  wolf wolfwolf wolfДень назад
 • MaşaAllah Barekallah sübhanallah Allahüekber Allahüekber

  wolf wolfwolf wolfДень назад
 • 23.bölüm nerde????????

  AHMET KÜÇÜKAHMET KÜÇÜKДень назад
 • Dizinin 23. Bölümü neden yüklenmedi

  ali erdoğanali erdoğanДень назад
 • Muhteşem muhteşem muhteşem tek diyeceğim budur

  Turkuaz MaviTurkuaz MaviДень назад
 • MaşaAllah Barekallah sübhanallah Allahüekber Allahüekber

  wolf wolfwolf wolfДень назад
 • Well done Turkish Actors and Writer. I want to request whole world Muslim's to unite against cults,infidels, idolaters,freemason and Illuminati.We want Khilafat e Osmania and again concrete Our Islamic Khilafat like Seljuk Empire, Ayubid Empire,Ottoman Empire, Islamic Spain Empire, Ghaznid Empire, Abbasid Empire, Shamshudin Empire Kashmir, Mughal Empire India and Salanate Khuda Dad of Tipu Sultan.love u all Turkish brothers and sisters from Illegally Indian occupied Jammu Kashmir.

  Salaria RajputSalaria RajputДень назад
 • Well done Turkish Actors and Writer. I want to request whole world Muslim's to unite against cults,infidels, idolaters,freemason and Illuminati.We want Khilafat e Osmania and again concrete Our Islamic Khilafat like Seljuk Empire, Ayubid Empire,Ottoman Empire, Islamic Spain Empire, Ghaznid Empire, Abbasid Empire, Shamshudin Empire Kashmir, Mughal Empire India and Salanate Khuda Dad of Tipu Sultan.love u all Turkish brothers and sisters from Illegally Indian occupied Jammu Kashmir.

  Salaria RajputSalaria RajputДень назад
 • Well done Turkish Actors and Writers.Specially thanks for PTV TEAM.I want to request whole world Muslim's to unite against cults,infidels, idolaters,freemason and Illuminati.We want Khilafat e Osmania and again concrete Our Islamic Khilafat like Seljuk Empire, Ayubid Empire,Ottoman Empire, Islamic Spain Empire, Ghaznid Empire, Abbasid Empire, Shamshudin Empire Kashmir, Mughal Empire India and Salanate Khuda Dad of Tipu Sultan.love u all Turkish brothers and sisters from Illegally Indian occupied Jammu Kashmir..

  We r Malik'sWe r Malik'sДень назад
 • Well done Turkish Actors and Writers.Specially thanks for PTV TEAM.I want to request whole world Muslim's to unite against cults,infidels, idolaters,freemason and Illuminati.We want Khilafat e Osmania and again concrete Our Islamic Khilafat like Seljuk Empire, Ayubid Empire,Ottoman Empire, Islamic Spain Empire, Ghaznid Empire, Abbasid Empire, Shamshudin Empire Kashmir, Mughal Empire India and Salanate Khuda Dad of Tipu Sultan.love u all Turkish brothers and sisters from Illegally Indian occupied Jammu Kashmir..

  We r Malik'sWe r Malik'sДень назад
 • Kilicarslan Ərtugrulu oynayan aktyordur bence

  Миру МирМиру МирДень назад
 • 23.bolumu bekliyoruz hala 😠

  Aykut AkinAykut AkinДень назад
 • 23. bölüm nerde?

  Oruç TuranOruç TuranДень назад
 • 1:41:08 helal be Faysal,ağzına sağlık.Mafya oldu bu sencer iyice

  hasan a.hasan a.День назад
 • Dergah hayati dahafazla oynatilsin, gösterilsin sevdirilsin ibret diye herkes özendirilse ne iyi olur

  Sonay DurukanSonay DurukanДень назад
 • O zamanin fetö su sabbah👹😡

  Sonay DurukanSonay DurukanДень назад
 • Gevheride hiç sevmiyorum

  bhrbhrДень назад
 • hindi bhasa me nahi bhai

  md nadim NHmd nadim NHДень назад
 • Bu dizi niye adam akıllı youtube girmiyo

  Osman KılıçOsman KılıçДень назад
 • DISLIKE ATANLAR NIYE AMA NIYE

  Kristina Vs WillamKristina Vs Willam2 дня назад
 • Neden 23. Bölüm yok

  Denis GökçeDenis Gökçe2 дня назад
 • Bu 23 . Bölüm neden yüklenmiyor

  Sevki PolatSevki Polat2 дня назад
 • 23 cü bölümü niye yüklemediniz her hafta yüklenirdi

  KungsilatKungsilat2 дня назад
 • Botokslu gacı Gevher hatun için telaşlandığı için biraz olsun gözüme girdi. Lakin yılanlığını bırakmış değil, sürüngen karı. Tekiş ile bir işe yaramaz oğlu kelimenin tam anlamıyla reziller. Bir burnu kanadı diye muhteris herif kan davası güdecek. Şu Markus pisliğinin kellesini almanın vaktidir. Yerden bitme kılıksız cüce yetti gayrı.

  Kerstin WalterKerstin Walter2 дня назад
 • Yeni başlıyorum izlemeye tapar kurtuluyor mu ??????????????????

  ta erta er2 дня назад
  • @ta er Rica ederim😊

   Ahmet BağlamaAhmet BağlamaДень назад
  • Teşekkür)))

   ta erta erДень назад
  • Evet,kurtuluyor:)

   Ahmet BağlamaAhmet Bağlama2 дня назад
 • Hasan Sabbah : " Dindarla dindar dinsizle dinsiz olasınız" Sabbah Hain kansız Fetönün atası oluyor.

  Oğuz KağanOğuz Kağan2 дня назад
 • Albert müslüman olsun adı da Ahmed olsun diyenler :)

  adsız adsızadsız adsız2 дня назад
 • 👏👏👏🏹

  Hülya SarıkayaHülya Sarıkaya2 дня назад
 • Neden yaaaa nedeeeeen kilichlarda kan olmuyorrrrr?????????????????????

  Сережа СережаСережа Сережа2 дня назад
 • 23. Bölüm Tüm dünyada izleyebildiğini Türkiyede izleyemiyoruz hemde Ülkemin dizisini sizin yapacağınız işin fikrin içine edeyim...

  hakan kelebekhakan kelebek2 дня назад
 • Melik tekişin oğlu çok itici 😼

  Xadi savsavXadi savsav2 дня назад
 • Çok güzel başarılı bir dizi başarılarınızın devamini dilerim

  Zehra KoçakZehra Koçak2 дня назад
 • 23. Bölüm neden yüklenmiyor ??!!!

  Cuma SağlamCuma Sağlam2 дня назад
 • Karsiz yerden karli yere saniyeler icinde gecen superman Sencer 😀 Izleyicilerle adeta dalga gecmisler ))

  Muhiddin AbdurasulovMuhiddin Abdurasulov2 дня назад
  • Her bölümü yüreğimiz ağzımızda heyecanla izliyoruz şimdi ne olacak diye diye

   abbsnn coseabbsnn cose2 дня назад
 • Kont Albert'in oldugu mekanda kar var. Pesinden giden Sencer ve yigitlerinin oldugu yerde kar yok. Yahu bu kadar mi dikkatsizlik olur? Yonetmen nerede? Biz onunla konusmak isteriz 😄

  Muhiddin AbdurasulovMuhiddin Abdurasulov2 дня назад
  • @Ahmet Bağlama evet, ben de oyle dusunuyorum. Ama duzeltilebilecek bir durum bu. Detaylara dikkat etseler daha iyi olur. Sonucta dunya capinda bir Turk dizisi cekiyorlar.

   Muhiddin AbdurasulovMuhiddin Abdurasulov2 дня назад
  • O 2 sahneyi farklı günlerde çekmiş olabilirler yönetmen de en az sizin bizim kadar biliyor sahnelerdeki farkı ama o soğukta(ki karlı sahneleri çekmek daha da zor) sahneyi en baştan mı çekseydi dizi zaten haftalık çekiliyor yani yeni bölüm yayınlanmadan neredeyse 1 hafta önce çekiyorlar bölümü bu sahneyi tekrar çekerlerse bölümü nasıl yetiştirecekler ki...

   Ahmet BağlamaAhmet Bağlama2 дня назад
  • Sıradaki gelsinn!!😁

   abbsnn coseabbsnn cose2 дня назад
 • Meliksah bu nasil bir oyunculuk bu nasil bir hirs bu nasil bir merhamet .....Bakma sebebimsin Meliksah

  Elvin MəlikovElvin Məlikov2 дня назад
 • YANİ 23.BÖLÜM HALA RUworld DE YOK.İLLA DİYORSUNUZKİ KAÇAK SİTELERDEN SEYREDİN.ADAM GİBİ BÖLÜMÜN ERTESİ GÜNÜ KOYSANIZA KARDEŞİM RUworld YE.

  ADEM AKDAŞADEM AKDAŞ2 дня назад
 • Zubeyda hatunu cok severim... Bana benzoyor....

  УЛЯ МИРЗОЕВАУЛЯ МИРЗОЕВА2 дня назад
 • 1:40:26 Ulan benim için biri çıkıp kavga etmedi beyaa.😒

  Meryem DönmezMeryem Dönmez2 дня назад
 • 23 neden yok insanı sinir ediyorsunuz

  Brillant -Brillant -2 дня назад
 • Selçuklu devleti Hasan Zabbah yüzünden yıkıldı birde hanedanda taht kavgaları ve Türk boyları birbirine girdiği için.

  Meryem DönmezMeryem Dönmez2 дня назад
 • Savaş sahnelerini çok beğeniyorum 🙂

  Abdullah TemurAbdullah Temur2 дня назад
 • 23. Bölüm paralı mı neden bulamıyoruz

  selçuk dinçerselçuk dinçer3 дня назад
 • İnternetin mi yok dizi bitince neden yayınlamıyorsun 23 bölüm yok

  Hüseyin KalayHüseyin Kalay3 дня назад
 • Dizi biter bitmez yayınlayın yeni bölümüde izleyelim🙏🏼

  TOZKOPARAN İSKENDERTOZKOPARAN İSKENDER3 дня назад
 • Allah aşkına bu altyazıyı kaldırın. Yanlış yanlış kelime ve cümle tercümesi, bu ne ya!!!!!

  Ayse ErkanAyse Erkan3 дня назад
 • 23. bölümü neden yayınlamıyorsunuz?

  astralll391astralll3913 дня назад
 • Sıradaki gelsinn!!😁

  Gozde akGozde ak3 дня назад
 • Her bölümü yüreğimiz ağzımızda heyecanla izliyoruz şimdi ne olacak diye diye

  Shauka HodanShauka Hodan3 дня назад
 • ya salak siniz diyom inan miyosun 1:11:30 Albetin tasaklari donuyo Senrinkileri siacaktan pisiyo

  MEHMED ALI MEHMEDMEHMED ALI MEHMED3 дня назад
 • 23.Bölümü bulamadım

  Che TataChe Tata3 дня назад
 • bir dizi neden 2.5 saat olur aklım almıyor içeriklerde zaten fazlasıyla cringe.Al oğlum bunu aş edesun öğöğöğö.

  Berat Ümit YıldızBerat Ümit Yıldız3 дня назад
  • 23. Bölümü ne zaman yüklemeyi düşünüyorsunuz acaba. İzlediğimiz iki tane dizi var uyanış ve osman bir hafta sonra yüklüyorsunuz.

   Shauka HodanShauka Hodan3 дня назад
 • Abi Melih tekişi gebertin

  yasin ayasyasin ayas3 дня назад
 • Anlaşma gereğimi 23 bölümü hemen yayınlamıyor sunuz. Daha önce hemen yayınlanıyordu

  Kara KartalKara Kartal3 дня назад
 • 23. bölüm neden yüklenmedi acaba ?

  Cigdem SertkayaCigdem Sertkaya3 дня назад
 • 23. Bölüm nerde yav eskiden geç yayınlanıyordu şimdi hiç yayinlanmiyo 😂

  Nart ÖztürkNart Öztürk3 дня назад
 • 23. Bölüm neden hala izlenemiyor

  Eyup PolatEyup Polat3 дня назад
 • 23. Bölüm neden yüklenmedi hala?

  AZİZ OKSAYAZİZ OKSAY3 дня назад
 • 23 nerde peki neden yayınlanmadı

  Erhan YasarErhan Yasar3 дня назад
 • Arkadaşlar lütfen Berra Akyüz, Asel, Ayaz, Asrın efe, Roza ve Zeynep inci bebek sma hastası onların videolarını izleyerek ailelerine yardımcı olur musunuz???

  Ebru SağlamEbru Sağlam4 дня назад
 • Sonu çok kötüydü 😠😠😠

  ülkü alperenülkü alperen4 дня назад
 • Gayri sabrımız tukenmektedir 23. Bölümü yükleyin haaa 😑😑

  Sevda ÇiçeğiSevda Çiçeği4 дня назад
  • @Erkan Orhan 🤣🤣🤣

   Sevda ÇiçeğiSevda Çiçeği3 дня назад
  • @Sevda Çiçeği baglantimi..seeey...pek anlamam..😳

   Erkan OrhanErkan Orhan3 дня назад
  • @Erkan Orhan bağlantı atabiliyor musunuz bir bakayim

   Sevda ÇiçeğiSevda Çiçeği3 дня назад
  • Farkı olmaz ama bilemedim

   Sevda ÇiçeğiSevda Çiçeği3 дня назад
  • @Sevda Çiçeği Bende yuklu..belki Hollanda dan baktigim icin olabilir..zannim

   Erkan OrhanErkan Orhan3 дня назад
 • 23. Bölüm neden Türkiyede izlenemiyor.... Hatamı?

  hakan kelebekhakan kelebek4 дня назад
 • Bu Livya nasıl bi lider, kendini kurtarmayı bilmiyor? Zübeyde hatunu "Lider" derse yakışır!

  My SpaceMy Space4 дня назад
 • 23....!!!!

  Abdullah TopçularAbdullah Topçular4 дня назад
 • 23. Bölüm nerdeee

  Eyüp AslanEyüp Aslan4 дня назад
 • 23. Bölümü ne zaman yüklemeyi düşünüyorsunuz acaba. İzlediğimiz iki tane dizi var uyanış ve osman bir hafta sonra yüklüyorsunuz.

  bghmedyabghmedya4 дня назад
 • Böyle çok izlenme kaybedersiniz dizi iyi gidiyor ama youtube kanalını önemsemiyorsunuz ,çoğu dizi tv yayınından hemen sonra upload yapıyor

  Kensei SenseiKensei Sensei4 дня назад
 • 23. Bölüm nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???????????????????????????????????????????????????????????? Neden yüklemiyorsunuz ?????????????????

  Fatih ŞahinFatih Şahin4 дня назад
 • Her hafta yeni bölüm bitince you tube düşerdi ama bu sefer engellendi diyor bilgisi olan var mı

  Mesut YalcınMesut Yalcın4 дня назад
 • Ya artık 23. Bolumu atın yaaa beklıye beklıye bı hal oldumm bıdahakı pazartrsı geldı hayla bolum yokk lutfennn

  Zerdanur AkturkZerdanur Akturk4 дня назад
 • 23, BÖLÜM NEDEN YAYINLANMADI

  SİHİRLİ DÜNYASİHİRLİ DÜNYA4 дня назад
 • Neden hala 23 bölüm yüklenmedi

  Ylham BabayewYlham Babayew4 дня назад
 • 23. BÖLÜM İÇİN "YÜKLEYİCİ BU VİEOYU ÜLKENİZDE KULLANIMA SUNMADI" YAZIYOR. VPN İLE GİRDİĞİNİZ ZAMAN AÇILIYOR. VİDEO AYARLARININ DÜZENLENMESİ LAZIM

  mikail aktamikail akta4 дня назад
 • 23. Bölüm ü izleyemiyorum aynı sorunu yaşayan var mı?

  Hüseyin OĞUZHüseyin OĞUZ4 дня назад
  • bölümler listesinde çıkıyor tıklayınca video izlenemiyor deyip 22. bölüme geçiyor..

   mikail aktamikail akta4 дня назад
 • Bir sürü sacma sapan kanalda video kalitesi düşük izliyoruz ne zaman yayinlayacaksiniz

  Kaan SeyhanKaan Seyhan4 дня назад
RUworld